با ما بیشتر آشنا شوید

شرکت مهندسی و توليدی اصفهان دما (سهامي خاص) در سال 1369 با هدف ساخت و تولید دستگاه های گرمایشی و سرمایشی ثبت و تأسیس گرديد و از آنجا كه مؤسسين آن از افراد با تجربه و صاحب نظر در امر تأسيسات صنعتي ، تجاري و خانگي بوده و در بازار تأسيسات ايران شناخته شده بودند دو مزيت كلی نصيب شركت گرديد . اول اينكه خيلي زود به توليد رسيد و محصولات ساخت اصفهان دما در بازار مطرح شد . دوم اينكه با پشتوانه علمي و عملي موسسين شركت نيازهای خريداران تأمين گرديد .
نخستین تولیدات شرکت اصفهان دما، سال 1370 به بازار عرضه شد. در سال 1374 و با هدف توسعه فعالیتها، کار احداث ساختمان اصلی کارخانه شرکت آغاز شد و در سال 1375 ، خط تولید آن به بهره برداری رسید و از همان سال، کار ساخت و تولید سفارشات، در این کارخانه آغاز شد.

اهداف و استراتژی های آينده ی شركت

زمان ساخت پالایشگاه اصفهان، تمام تأسیسات مورد نیاز، از شرکت های آمریکایی خریداری میشد، در حالی که هم اکنون همان تأسیسات، به طور کامل در داخل کشور تولید می شود.
با توجه به این که پالایشگاه ها و پتروشیمی ها وصنايع از مشتریان اصلی شرکت اصفهان دما هستند، این شرکت در نظر دارد با گسترش و بهبود فعالیت های خود، در توسعه خودکفایی کشور به ویژه در صنعت سهیم باشد و با ارائه توانمندی های خود به صنایع داخلی، صرفه جویی ارزی عاید کشور کند.
شرکت اصفهان دما بر اساس اهداف سند چشم انداز بیست ساله کشور، افزایش ظرفیت و تنوع محصولات را نیز در دستور کار خود دارد تا در بازارهای خارج از مرزهای کشور، حضوری فعال داشته باشد و از هم اکنون نیز مقدمات حضور در بازارهای منطقه را فراهم آورده است.
صادرات خدمات وکالا ، یکی از برنامه های اصلی شرکت اصفهان دما محسوب می شود. هم اكنون توليدات اين شركت در كشورهاي عراق و افغانستان نصب شده و بهره برداري ميگردد و اميدواريم با توسعه بازار فروش در تأمين نيازهاي منطقه سهيم باشيم.

 

پیام مدیرعامل

در دنيايي كه علم و فناوري با رشدي شتابان و روز افزون بسوي تعالي و بهبود بخشيدن به كيفيت زندگي بشري پيش مي رود و انديشه آدمي در سايه علم و تخصص و فناوري هاي روز تخقق مي يابد برآن شديم تا گوشه اي از نياز هاي امروز جامعه خود را بر آورده سازيم .
شركت اصفهان دما با برخورداري از دانش روز و تجهيزات بروز و متخصصان متعهد به جامعه خويش و پرسنل كوشا و ساعي با بهره مندي از آرا و نظريات كاركنان و خريداران خود با نوآوري هاي هرساله و ارتقاء كيفيت توليدات توانسته جايي در صنعت تاسيسات و تهويه مطبوع ايران بيابد .
اميد است بياري پروردگار با ادامه تلاش هاي يكايك همكاران و پرسنل تلاشكر بتوانيم در خودكفايي ايران عزيز شريك باشيم .

خدمات پس از فروش

یکی از ارکان اصلی شرکت اصفهان دما خدمات پس از فروش می باشد که شامل تمام سرویس هایی است که پس از فروش دستگاه ها به مشتریان گرامی ارائه می گردد. این خدمات شامل ضمانت ، ارتقاء یا تعمیر دستگاه ها می باشد و پس از اتمام دوره گارانتی به صورت مادام العمر ارائه می گردد.
این شرکت سعی دارد با ارائه خدمات پس از فروش به موقع و صحیح گامی موثر در جهت حفظ مشتریان و افزایش رضایت آنان بردارد.

گواهینامه ها و استانداردها

اعمال استانداردهای جهانی در تولیدات شرکت اصفهان دما موجب شده است که نام این شرکت،در وندورلیست وزارت خانه ها قرار گیرد ، زیرا مهم ترین شرط به کارگیری یک کالا در صنایع (نفت، گاز و پتروشیمی( که فرآیندهای تولیدی آن از اهمیت فراوانی برخوردار است،استاندارد بودن کالاست.
روش های کنترل کیفی در شرکت اصفهان دما براساس خط مشی استاندارد جهانی ایزو است.
این شرکت با اعمال دقیق این خط مشی، موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 از شرکت JAS-ANS,ISC استراليا و NACI) KQR) (مركز تأييد صلاحيت ايران ) ايران شده ا ست .این شرکت همچنین با توجه به تجربه های مدیریتی خود، تلاش کرده است در تولیدات خود از مشخصات فنی و استاندارهاي مرجع مانند CTI, AMCA, ASHRAE ,… كه به عنوان مرجع فنی معتبر در سراسر جهان شناخته شده اند ، استفاده كند.
شرکت اصفهان دما در انجمن صنعت تأسیسات، انجمن خدمات مهندسی استان اصفهان،سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان و انجمن مدیران صنایع عضویت دارد.
لوح های تقدیر کارآفرین برتر از سوی استانداری اصفهان و وزارت کار، کارفرمای نمونه از سوی سازمان تأمین اجتماعی، پیشکسوت و نوآور در روز مهندسی 5) اسفند(از سوی سازمان نظام مهندسی و مهندس برگزيده سال در روز ملي مهندس از سوي استانداري استان اصفهان تقدیرنامه هایی است که شرکت اصفهان دما دریافت کرده است.

صادرات کالا

صادرات خدمات و كالا، يكي از برنامه هاي اصلي شركت اصفهان دما محسوب ميشود ، به طوريكه سال هاست دستگاه هاي توليدي اين شركت در افغانستان و عراق نصب شده و بهره برداري مي گردد.